Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate 1 la 20 din 48

Subiect: Rusine goodgame empire

CALM
    Data înscrierii
    30.01.2013
    Locație
    satu mare
    Posturi
    35

Rusine goodgame empire

inca din data de 23 v-am trimis sesizare ca nu pot intra pe cont,si v-am trimis mesaje in fiecare zi pentru a imi rezolva problema. iata ca dupa atatea zile nu ati rezolvat problema si eu am pierdut 100.000 rubine, nu m-am putut apara la atacuri si castelul meu a fost ars in intregime,am pierdut trupele,absolut totul. am hotarat datorita acestei probleme sa dau stergere de cont. sper sa nu mai revin pe acest joc unde altceva decat sa furati jucatorii nu ati facut. atat eu cat si fiul si sotia mea vom sterge conturile
    iulian @ ro 1

Începător
    Data înscrierii
    26.01.2013
    Posturi
    70
    ce rau ne pare da cand faceai balade nu iti mai era rusine tie?acuma este rusine?foarte bine au procedat si stai calm ca vor mai urma atacuri pana ai sa arzi tu de 1000%
    lucian2222 @ ro 1

Începător
    Data înscrierii
    07.07.2012
    Locație
    Botosani
    Posturi
    123
    Sa tinem va rog un moment de reculegere=)))))))))
    Andrei07Warrior @ ro 1

Ucenic Avatarul lui boghyman
    Data înscrierii
    26.06.2012
    Posturi
    679
    jessus ... castelele sunt invincibile , daca arzi 100% inseamna ca nu mai produci resurse la nivelul maxim insa nu inseamna ca te-a "batut" cineva sau ca ti-a facut vre-un rau ... sa fim seriosi , e doar un joc ... aici castiga cel care supravietuieste mai mult si gseste o motivatie sa o faca ... e copilaresc gestul de a sterge contul ... inseamna ca ceva nu ai facut bine in jocul asta ...iar acel ceva nu tine de joc ci de perspectiva ta proprie , gresita, asupra jocului .
    sa ai succese in alta parte .... insa daca toate "esecele" le tratezi ca pe o infrangere ... vei avea nevoie de multa "bafta" ca sa reusesti.

CALM
    Data înscrierii
    30.01.2013
    Locație
    satu mare
    Posturi
    35
    din pacate,la un moment dat,fiecare jucator care a bagat bani reali in joc si o vor lua in freza,vor fi furati si vor constata ca au pierdut timpul degeaba,la randul lor vor proceda la fel. sper sa nu fi si tu candva in aceeasi ipostaza. E frustrant sa constati ca ai bagat banii in ceva ce nu merita. candva the viper posta un mesaj pe forum cu,, nu mai bagati bani in rubine e hotie" toti l-au blamat si injurat atunci pentru cele postate si uite ca incet incet toti ajungem la problema respectiva. faptul ca am facut sau nu balade despre viper,nu are nici o legatura cu viata reala,este doar o parodie,o chestie umoristica menita sa starneasca zambete
    iulian @ ro 1

Începător Avatarul lui Nobleman2345ser
    Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Pe Pamant
    Posturi
    224
    Eu nu am cumparat nici o data rubine dar am strans si mi-am pus multe cladiri pe rubine si fara sa dau macar 1 leu pt ele si asa mi-am pus statie de pompieri, spital militar, teren de instructie, brutarie si ce mai am nici macar nu inteleg de ce unii jucatori cumpara pt ca nu ii ajuta cu absolut nimic in viata reala si doar asa pentru ca sa te dai mare in joc chiar nu merita, este o PROSTIE CUMPARATUL RUBINELOR
    Scucces in viata reala jessus!
    Nobleman2345ser @ ro

Începător
    Data înscrierii
    23.12.2013
    Posturi
    249
    Trebuie doar să știți cum sa vă descurcați.
    Se poate juca jocul bine și fără să cumpărați rubine.

Începător
    Data înscrierii
    26.01.2013
    Posturi
    70
    jocul se joaca si fara rubine dar daca vrei sa fii jucator de top sa te poti lupta cu dusmanii iti trebuie rubine

jesus iti spun serios parca imi pare rau pentru o clipa,dar stii cand ma gandesc la ce umor prost ai si ai facut sa rada doar oameni tai din liga voastra eu nu vad pe altcineva care sa fi ras...vezi ca dumnezeu e sus si iti mai da cate o palma din asta,eu sper sa va dea la toti care a.ti facut magarii si v-ati facut de cap

in concluzie nici eu nu sunt bucuros pentru ca ti-au facut aia magarii la cont ca am putea fi orcare in situatia ta,si cred ca poate si eu as face la fel as renunta pentru ca e greu sa joci de la 0 ...
    lucian2222 @ ro 1

Începător
    Data înscrierii
    23.12.2013
    Posturi
    249
    Citat Postat în original de lucian2222 Vezi post
    jocul se joaca si fara rubine dar daca vrei sa fii jucator de top sa te poti lupta cu dusmanii iti trebuie rubine

jesus iti spun serios parca imi pare rau pentru o clipa,dar stii cand ma gandesc la ce umor prost ai si ai facut sa rada doar oameni tai din liga voastra eu nu vad pe altcineva care sa fi ras...vezi ca dumnezeu e sus si iti mai da cate o palma din asta,eu sper sa va dea la toti
    care a.ti facut magarii si v-ati facut de cap

in concluzie nici eu nu sunt bucuros pentru ca ti-au facut aia magarii la cont ca am putea fi orcare in situatia ta,si cred ca poate si eu as face la fel as renunta pentru ca e greu sa joci de la 0 ...
    Lucian2222:''jocul se joaca si fara rubine dar daca vrei sa fii jucator de top sa te poti lupta cu dusmanii iti trebuie rubine''.

Puterea adevărată nu stă în aur sau rubine ci puterea adevărată stă în oamenii cu capul pe umerii.

Începător
    Data înscrierii
    26.01.2013
    Posturi
    70
    puterea adevarata sta in uneltele de la armurier....fara unelte am fi praf toti
    lucian2222 @ ro 1

Începător Avatarul lui alexander96
    Data înscrierii
    23.06.2012
    Locație
    falticeni
    Posturi
    284
    bn zis........
    THE BEST

Începător
    Data înscrierii
    07.07.2012
    Locație
    Botosani
    Posturi
    123
    Citat Postat în original de jeesus Vezi post
    din pacate,la un moment dat,fiecare jucator care a bagat bani reali in joc si o vor lua in freza,vor fi furati si vor constata ca au pierdut timpul degeaba,la randul lor vor proceda la fel. sper sa nu fi si tu candva in aceeasi ipostaza. E frustrant sa constati ca ai bagat banii in ceva ce nu merita. candva the viper posta un mesaj pe forum cu,, nu mai bagati bani in rubine e hotie" toti l-au blamat si injurat atunci pentru cele postate si uite ca incet incet toti ajungem la problema respectiva. faptul ca am facut sau nu balade despre viper,nu are nici o legatura cu viata reala,este doar o parodie,o chestie umoristica menita sa starneasca zambete
    Stiu, au fost multe faze cu care am fost inselati. Ex. metropolele disparute, buguri peste buguri. Dar tu te distrai cu baladele in loc sa vezi asta), te-ai trezit de-abia azi
    Andrei07Warrior @ ro 1

Ucenic Avatarul lui Lupu Vlad
    Data înscrierii
    26.10.2013
    Locație
    Islanda
    Posturi
    788
    Din toate astea putem sa ajungem cu totii la o concluzie simpla ca nu merita sa bagi bani in rubine sau cel putin merita cat timp o faci rezonabil si oameni buni asta e un joc dar vad ca multi nu mai au o viata in afara de cea din fata Pc-ului.Si era de asteptat ce sa intamplat aici ce credeati ca o sa ramana in top pentru mult timp.Cei care se descurca fara sa cumpere rubine sunt de apreciat si tot ei nu o sa regrete daca se intampla un caz ca acesta.

Începător
    Data înscrierii
    23.12.2013
    Posturi
    249
    Citat Postat în original de Lupu Vlad Vezi post
    Din toate astea putem sa ajungem cu totii la o concluzie simpla ca nu merita sa bagi bani in rubine sau cel putin merita cat timp o faci rezonabil si oameni buni asta e un joc dar vad ca multi nu mai au o viata in afara de cea din fata Pc-ului.Si era de asteptat ce sa intamplat aici ce credeati ca o sa ramana in top pentru mult timp.Cei care se descurca fara sa cumpere rubine sunt de apreciat si tot ei nu o sa regrete daca se intampla un caz ca acesta.

Lupu Vlad:''Cei care se descurca fara sa cumpere rubine sunt de apreciat si tot ei nu o sa regrete daca se intampla un caz ca acesta''.

Exact!

Ucenic Avatarul lui MusatTiberius
    Data înscrierii
    28.10.2012
    Locație
    Bucuresti
    Posturi
    474
    Citat Postat în original de jeesus Vezi post
    inca din data de 23 v-am trimis sesizare ca nu pot intra pe cont,si v-am trimis mesaje in fiecare zi pentru a imi rezolva problema. iata ca dupa atatea zile nu ati rezolvat problema si eu am pierdut 100.000 rubine, nu m-am putut apara la atacuri si castelul meu a fost ars in intregime,am pierdut trupele,absolut totul. am hotarat datorita acestei probleme sa dau stergere de cont. sper sa nu mai revin pe acest joc unde altceva decat sa furati jucatorii nu ati facut. atat eu cat si fiul si sotia mea vom sterge conturile
    Jeesus... nu pot spune ca imi pare rau de tine (fara suparare), dar sunt destul de sigur ca te vei intoarce mai devreme sau mai tarziu, toti se intorc
    Citat Postat în original de boghyman Vezi post
    jessus ... castelele sunt invincibile , daca arzi 100% inseamna ca nu mai produci resurse la nivelul maxim insa nu inseamna ca te-a "batut" cineva sau ca ti-a facut vre-un rau ... sa fim seriosi , e doar un joc ... aici castiga cel care supravietuieste mai mult si gseste o motivatie sa o faca ... e copilaresc gestul de a sterge contul ... inseamna ca ceva nu ai facut bine in jocul asta ...iar acel ceva nu tine de joc ci de perspectiva ta proprie , gresita, asupra jocului .
    sa ai succese in alta parte .... insa daca toate "esecele" le tratezi ca pe o infrangere ... vei avea nevoie de multa "bafta" ca sa reusesti.
    Adevarat...
    Fara unelte nu te descurci, iar uneltele nu ti-le poti lua fara sa cumperi macar de-un SMS pe luna
    Citat Postat în original de Lupu Vlad Vezi post
    Un jucator care nu cumpara deloc rubine se cezvolta greu, incet, cu mai multe conturi...
    Munca si timpul unui jucator care nu cumpara rubine e mai valoroasa decat a unui jucator care cumpara rubine, asa ca nu sunt sigur caruia ii va parea mai rau...

Începător
    Data înscrierii
    26.12.2013
    Locație
    Moreni
    Posturi
    8
    Doamne deloc nu maiam ribine si atunci cand se modernizeaza o casa trebuie sa stai mereu mult
    IulianEroul @ ro 1

Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Pe Pamant
    Posturi
    224
    Citat Postat în original de IulianEroul Vezi post
    Doamne deloc nu maiam ribine si atunci cand se modernizeaza o casa trebuie sa stai mereu mult
    si daca ti se intampla ca lu jeesus sa bagi bani in joc pana nu mai poti si dupa sa ti se sparga contul nu iti pare rau de zecile de milioane care le-ai irosit degeaba?
    Nobleman2345ser @ ro

Ucenic Avatarul lui Lupu Vlad
    Data înscrierii
    26.10.2013
    Locație
    Islanda
    Posturi
    788
    Uite cum sta treaba MusatTiberius chiar daca cel care nu cumpara rubine se dezvolta mai greu dar la final dupa cum am mai zis cand vei trage linie tu ce iti vei fi dorit sa fii pierdut timp sau bani.

Începător
    Data înscrierii
    26.12.2013
    Locație
    Moreni
    Posturi
    8
    pai da cine a zis ca bag la bani in joc eu as vrea sa stiu un mod cum as putea sa fac mai multe rubine si atat
    IulianEroul @ ro 1

Data înscrierii
    28.02.2013
    Locație
    Pe Pamant
    Posturi
    224
    jocul asta e ca si cum ai juca la pacanele, bagi bani pana ajungi sa iti vinzi si chilotii de pe tine sa ai sa joci si nu castigi NIMIC asa si jocul asta, daca cumperi rubine e la fel cum am spus mai sus
    Nobleman2345ser @ ro

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •