Rezultate 1 la 11 din 11

Subiect: Aspect

DarkEmpire Avatarul lui Juvina
    Data înscrierii
    27.04.2013
    Locație
    Giurgiu
    Posturi
    166

Aspect

Sa discutat mult pe baza mapei si nu sa ajuns la un punct comun , Aspectul ei este fara noima cum spun americanii boring ( plictisitoare) in fine poate se vor face schimbari . Propun ca atunci cand ridici un turn sa fie cate 1-2 soldatii cu armele pregatite ( doar ca aspect ) La poarta imperiului sa fie alti doi paznici iar la poarta castelului alti doi cu steagul in mana . Poate am exagerat ) ... In fine este doar o idee de aspect . Pro-Contra , fara jigniri este o idee proprie . Puteti sa mai adaugati sa vedem ce iese FARA nave spatiale , extraterestii si alte chestii de domeniul SF ...

Ucenic Avatarul lui TheWolfMaster
    Data înscrierii
    14.12.2012
    Locație
    Terra :))
    Posturi
    783
    Pro, ar face jocul mai realist
    Dar, nu inseamna ca vezi cati soldati are inamicul, char daca ai 0 soldati sa fie acolo 2 pe cate un turn )

Începător
    Data înscrierii
    03.03.2013
    Locație
    Iasi
    Posturi
    6
    Pro, si eu ma gandeam la aceasta idee de ceva timp. Sunt de acord cu soldatii de la poarta si cu ce ai mai spus tu. De asemenea, as avea si eu o idee : Cum ar fi daca localnicii (care momentan doar umbla prin castel si ofera donatii) s-ar opri din mers si ar discuta doi cate doi, iar in timp ce discuta sa li se miste mainile si sa apara deasupra lor (asa cum se arata cand dau donatii) nemultumirile legate de castel si ideile lor in privinta modificarilor pe care noi sa incercam sa le respectam.
    PrincessDayana @ ro 1

Ucenic Avatarul lui PATRICK33
    Data înscrierii
    05.04.2013
    Posturi
    492
    pro la amandoi asea era inainte si sa fie o cladire unde cetateni vin cu idei

Începător
    Data înscrierii
    30.03.2013
    Locație
    Vaslui
    Posturi
    53
    PROOOOO imi place ideea asa e mai interesant cu soldati . si cum ar fi ca sa se plimbe si soldatii prin castel si prin afara cu cai sau simplii. si in turnuri sa fie cate unu din ce in ce mi evoluat dupa lv turnului . oricum pro
    BoRn4FiGhT

Începător Avatarul lui FirePlayer5
    Data înscrierii
    04.03.2013
    Locație
    pe luna
    Posturi
    138
    pro............................................... ..........................
    THE END IS CLOSE....

Începător Avatarul lui perrry001
    Data înscrierii
    08.10.2012
    Locație
    zona 51
    Posturi
    276
    o sa faca dar nu ca aspect si o sa apara soldatii in fata cazarmei,deci totusi pro
    KINGS WAR perry001@RO

Lorde's Avatarul lui Lorde
    Data înscrierii
    17.01.2013
    Locație
    Piatra Neamt
    Posturi
    995
    Pro,buna ideea colegule
    ​Lorde

http://youtu.be/LJlpvijhBgo
    The New Empire Rising
    Sons Of Anarchy
    http://youtu.be/AKhLTim-Zas

Începător
    Data înscrierii
    03.12.2012
    Locație
    in casa
    Posturi
    95
    proooo ooo
    Vrei sa intrii in alianta Venetia De Jos?
    te astept

Începător
    Data înscrierii
    24.01.2013
    Locație
    bucuresti
    Posturi
    83
    prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooooo oooooooo si inca un mare pro
    ficiu @ ro 1

Avansat Avatarul lui Peles5
    Data înscrierii
    04.01.2013
    Locație
    Negresti-Oas
    Posturi
    212
    Citat Postat în original de Juvina Vezi post
    Sa discutat mult pe baza mapei si nu sa ajuns la un punct comun , Aspectul ei este fara noima cum spun americanii boring ( plictisitoare) in fine poate se vor face schimbari . Propun ca atunci cand ridici un turn sa fie cate 1-2 soldatii cu armele pregatite ( doar ca aspect ) La poarta imperiului sa fie alti doi paznici iar la poarta castelului alti doi cu steagul in mana . Poate am exagerat ) ... In fine este doar o idee de aspect . Pro-Contra , fara jigniri este o idee proprie . Puteti sa mai adaugati sa vedem ce iese FARA nave spatiale , extraterestii si alte chestii de domeniul SF ...
    Pro ar fi tare !!!

Cine are carte.. are parte !!!
    Nume: Peles5
    Nivel: 43
    Alianta: TORNADA 2 !!!

http://

Permisiuni postare

• Nu poți posta subiecte noi
  • Nu poți răspunde la subiecte
  • Nu poți adăuga atașamente
  • Nu poți edita posturile proprii
  •